GLPI - Databases plugin - en to pl_PL translation catalogue (11 entries)

en: Associate to the database
pl_PL: Połączenie z bazą danych

en: Database | Databases
pl_PL[0]: Baza danych
pl_PL[1]: Bazy danych
pl_PL[2]: Baz danych
pl_PL[3]: Baz danych

en: Editor
pl_PL: Producent

en: Database associated | Databases associated
pl_PL[0]: Połączona baza danych
pl_PL[1]: Połoączone bazy danych
pl_PL[2]: Połączonych baz danych
pl_PL[3]: Połączonych baz danych

[ctx: button]
en: Associate a database
pl_PL: Dołącz bazę danych

en: Category | Categories
pl_PL[0]: Kategoria
pl_PL[1]: Kategorie
pl_PL[2]: Kategorii
pl_PL[3]: Kategorii

en: Instance | Instances
pl_PL[0]: Egzemplarz
pl_PL[1]: Egzemplarze
pl_PL[2]: Egzemplarzy
pl_PL[3]: Egzemplarzy

en: Path
pl_PL: Ścieżka

en: Script | Scripts
pl_PL[0]: Skrypt
pl_PL[1]: Skrypty
pl_PL[2]: Skryptów
pl_PL[3]: Skryptów

en: Type of script | Types of script
pl_PL[0]: Rodzaj skryptu
pl_PL[1]: Rodzaje skryptów
pl_PL[2]: Rodzaji skryptów
pl_PL[3]: Rodzaji skryptów

en: Engine | Engines
pl_PL[0]: Silnik
pl_PL[1]: Silniki
pl_PL[2]: Silników
pl_PL[3]: Silników
