GLPI - Databases plugin - en to ro_RO translation catalogue (9 entries)

en: Associate to the database
ro_RO: Asociază la baza de date

en: Database | Databases
ro_RO[0]: Bază de date
ro_RO[1]: Baze de date
ro_RO[2]: Baze de date

en: Database associated | Databases associated
ro_RO[0]: Bază de date asociată
ro_RO[1]: Baze de date asociate
ro_RO[2]: Baze de date asociate

[ctx: button]
en: Associate a database
ro_RO: Asociază la baza de date

en: Category | Categories
ro_RO[0]: Categorie
ro_RO[1]: Categorii
ro_RO[2]: Categorii

en: Instance | Instances
ro_RO[0]: Instanţă
ro_RO[1]: Instanţe
ro_RO[2]: Instanţe

en: Path
ro_RO: Calea

en: Script | Scripts
ro_RO[0]: Script
ro_RO[1]: Scripturi
ro_RO[2]: Scripturi

en: Type of script | Types of script
ro_RO[0]: Tip de script
ro_RO[1]: Tipuri de scripturi
ro_RO[2]: Tipuri de scripturi
