GLPI Plugin - Escalade - en to tr_TR translation catalogue (47 entries)

en: Group concerned by the escalation
tr_TR: Yetkisi yükseltilecek grup

en: Number of escalations
tr_TR: Yetki yükseltme sayısı

en: Number of escalations between two groups
tr_TR: İki grup arasındaki yetki yükseltme sayısı

en: Enable filtering on the groups assignment
tr_TR: Grup atamaları süzülebilsin

en: full assignation history
tr_TR: tam atama geçmişi

en: missing parameters
tr_TR: eksik parametreler

en: Escalation
tr_TR: Yetki yükseltme

en: Requester user of the ticket
tr_TR: Destek kaydı isteğinde bulunan kullanıcı

en: Group escalated in the ticket
tr_TR: Destek kaydına atanmış grup

en: Manager of the group escalated in the ticket
tr_TR: Destek kaydına atanmış kullanıcının yöneticisi

en: Requester user of the task/reminder
tr_TR: Görev/anımsatıcı isteğinde bulunan kullanıcı

en: Solve date modification
tr_TR: Tarih değişikliğini çöz

en: Bypass filtering on the groups assignment
tr_TR: Grup atamalarında süzgeçler atlansın

en: Solution provided, back to the group
tr_TR: Çözüm sağlandı, gruba geri git

en: Solution rejected, return to the group
tr_TR: Çözüm reddedildi, gruba geri git

en: escalated to the group
tr_TR: yetki grubuna yükseltildi

en: Error : get old ticket
tr_TR: Hata : eski çağrıyı al

en: Error : adding new ticket
tr_TR: Hata : yeni çağrı ekleme

en: Error : adding link between the two tickets
tr_TR: Hata : iki çağrı arasında ilişki ekleme

en: This ticket has been cloned from the ticket num
tr_TR: Bu çağrı çağrı numarasından

en: Error : adding followups
tr_TR: Hata : izleme ekleme

en: Error : adding actors (user)
tr_TR: Hata : aktör ekleme (kullanıcı)

en: Error : adding actors (group)
tr_TR: Hata : aktör ekleme (grup)

en: Error : adding documents
tr_TR: Hata : belge ekleme

en: Reassign the ticket to group
tr_TR: Çağrıyı bir gruba ata

en: View full history
tr_TR: Tam geçmişi görüntüle

en: Tickets to follow (climbed)
tr_TR: İzlenecek çağrılar (çalışılmış)

en: Tickets to close (climbed)
tr_TR: Kapatılacak çağrılar (çalışılmış)

en: Configuration Escalade plugin
tr_TR: Yetki yükseltme uygulama eki yapılandırması

en: Remove old assign group on new group assign
tr_TR: Eski atanmış grubu yeni atanacak grup üzerine taşı

en: show group assign history visually
tr_TR: grup atama geçmişini görsel olarak görüntüle

en: Escalation history in tasks
tr_TR: Görevlere göre yetki yükseltme geçmişi

en: Remove technician(s) on escalation
tr_TR: Teknisyenleri yetki yükseltmeden çıkar

en: Ticket status after an escalation
tr_TR: Yetki yükseltme sonrası çağrı durumu

en: Assign ticket to initial group on solve ticket
tr_TR: Çağrının çözümlenmesi için başlangıçta atanacak grup

en: Assign the technical manager on ticket category change
tr_TR: Çağrı kategorisi değiştiğinde atanacak teknik yönetici

en: Assign the technical group on ticket category change
tr_TR: Çağrı kategorisi değiştiğinde atanacak teknik grup

en: Clone tickets
tr_TR: Çağrıları kopyala

en: Close cloned tickets at the same time
tr_TR: Kopyalanmış çağrılar aynı zamanda kapatılsın

en: Use the technician's group
tr_TR: Teknisyenin grubu kullanılsın

en: a time of creation
tr_TR: oluşturulma zamanı

en: a time of modification
tr_TR: değiştirilme zamanı

en: Nota: This feature (creation part) is duplicate with the <a href='##link##'>Behavior</a>plugin. This last has priority.
tr_TR: Not: Bu özellik (oluşturulma kısmı) <a href='##link##'>Davranış</a> uygulama eki ile çifttir. Bu sonuncusunun önceliği vardır.

en: Remove requester(s) on escalation
tr_TR: İstekte bulunanları yetki yükseltmeden çıkar

en: Display delete button
tr_TR: Sil düğmesi görüntülensin

en: Don't change
tr_TR: Değiştirilmesin

en: Clone and link
tr_TR: Kopyala ve ilişkilendir
