GLPI Plugin - Fields - en to cs_CZ translation catalogue (40 entries)

en: MySQL tables installation
cs_CZ: Instalace MySQL tabulek

en: The plugin can't be uninstalled when the plugin is disabled
cs_CZ: Zásuvný modul nemůže být odinstalován protože je vypnutý.

en: MySQL tables uninstallation
cs_CZ: Odebrání MySQL tabulek

en: Additionnal fields
cs_CZ: Další kolonky

en: Updating generated dropdown files
cs_CZ: Aktualizují se vytvořené soubory rozbalovací nabídky

en: Language
cs_CZ: Jazyk

en: Label
cs_CZ: Štítek

en: Regenerate container files
cs_CZ: Znovu vytvořit kontejnerové soubory

en: Fix container names
cs_CZ: Opravit názvy kontejnerů

en: Updating generated containers files
cs_CZ: Aktualizují se vytvořené soubory kontejnerů

en: You cannot add block without associated element type
cs_CZ: Není možné přidat blok bez typu přiřazeného prvku

en: You cannot add several blocks with type 'Insertion in the form' on same object
cs_CZ: Není možné přidat několik bloků s typem „Vložení do formuláře“ na stejný objekt

en: You cannot add several blocks with type 'Insertion in the form of a specific tab' on same object tab
cs_CZ: Není možné přidat několik bloků typu „Vložení ve formuláři konkrétní karty“ na té stejné kartě objektu

en: You cannot add several blocs with identical name on same object
cs_CZ: Není možné přidat více bloků se stejným názvem do jednoho objektu

en: Block
cs_CZ: Blok

en: Tab
cs_CZ: Tabulka

en: Add tab
cs_CZ: Přidat tabulku

en: Insertion in the form (before save button)
cs_CZ: Vložení do formuláře (před tlačítkem uložit)

en: Insertion in the form of a specific tab (before save button)
cs_CZ: Vložení do formuláře konkrétního panelu (před tlačítkem uložit)

en: Some mandatory fields are empty
cs_CZ: Některá povinná pole nejsou vyplněná

en: Some numeric fields contains non numeric values
cs_CZ: Některé číselné kolonky obsahují nečíselné hodnoty

en: Some URL fields contains invalid links
cs_CZ: Některé URL kolonky obsahují neplatné odkazy

en: Fix fields names
cs_CZ: Opravit názvy kolonek

en: Field
cs_CZ: Kolonka

en: Fields
cs_CZ: Kolonky

en: Add a new field
cs_CZ: Přidat novou kolonku

en: No field for this block
cs_CZ: Žádná kolonka pro tento blok

en: Read only
cs_CZ: Pouze pro čtení

en: Configure
cs_CZ: Nastavit

en: Configure fields values
cs_CZ: Nastavit hodnoty kolonek

en: show
cs_CZ: zobrazit

en: Header
cs_CZ: Hlavička

en: Text (single line)
cs_CZ: Text (jednořádkový)

en: Text (multiples lines)
cs_CZ: Text (víceřádkový)

en: Number
cs_CZ: Číslo

en: URL
cs_CZ: URL adresa

en: Dropdown
cs_CZ: Rozbalovací

en: Yes/No
cs_CZ: Ano/Ne

en: Date
cs_CZ: Datum

en: Date & time
cs_CZ: Datum a čas
