GLPI Plugin - Fields - en to ro_RO translation catalogue (15 entries)

en: MySQL tables installation
ro_RO: Instalare tabele MySQL

en: MySQL tables uninstallation
ro_RO: Dezinstalare tabele MySQL

en: Additionnal fields
ro_RO: Campuri aditionale

en: Some mandatory fields are empty
ro_RO: Unele campuri obligatorii sunt goale

en: Field
ro_RO: Camp

en: Fields
ro_RO: Campuri

en: Add a new field
ro_RO: Add un camp nou

en: Configure
ro_RO: Configurare

en: Configure fields values
ro_RO: Configurare valori campuri

en: Text (single line)
ro_RO: Text (singura linie)

en: Text (multiples lines)
ro_RO: Text (multiple linii)

en: Number
ro_RO: Numar

en: Yes/No
ro_RO: Da/Nu

en: Date
ro_RO: Data

en: Date & time
ro_RO: Data & time
