GLPI Plugin - News - en to sk_SK translation catalogue (13 entries)

en: Alerts
sk_SK: Upozornenia

en: Can close alert
sk_SK: Upozornenie je možné zavrieť

en: Show on login page
sk_SK: Zobraziť na prihlasovacej stránke

en: Show on helpdesk page
sk_SK: Zobraziť na stránke helpdesku

en: Please enter a name.
sk_SK: Zadajte názov.

en: Please enter a message.
sk_SK: Zadajte správu.

en: The end date must be greater than the start date.
sk_SK: Dátum ukončenia musí byť neskorší ako počiatočný.

en: Type (to add an icon before alert title)
sk_SK: Typ (pre pridanie ikony pred názov upozornenia)

en: You have hidden alerts valid for current date
sk_SK: Máte skryté upozornenia platné pre aktuálny dátum

en: General
sk_SK: Všeobecné

en: Information
sk_SK: Imformácia

en: Warning
sk_SK: Varovanie

en: Problem
sk_SK: Problém
