GLPI Plugin - Tag - en to es_ES translation catalogue (6 entries)

en: Add tags
es_ES: Agregar etiquetas

en: Remove tags
es_ES: Eliminar etiquetas

en: Tag | Tags
es_ES[0]: Etiqueta
es_ES[1]: Etiquetas

en: HTML color
es_ES: Color HTML

en: View all tags
es_ES: Ver todas las etiquetas

en: Tag Management
es_ES: Administración de etiquetas
