GLPI Plugin - Tag - en to hr_HR translation catalogue (8 entries)

en: Add tags
hr_HR: Dodaj oznake

en: Remove tags
hr_HR: Ukloni oznake

en: Tag management
hr_HR: Upravljanje oznakama

en: Tag | Tags
hr_HR[0]: Oznaka
hr_HR[1]: Oznake
hr_HR[2]: Oznaka

en: HTML color
hr_HR: HTML boja

en: View all tags
hr_HR: Prikaži sve oznake

en: Tag Management
hr_HR: Upravljanje oznakama

en: Tags location
hr_HR: Mjesto oznaka
