GLPI Plugin - Tag - en to pt_BR translation catalogue (6 entries)

en: Add tags
pt_BR: Adicionar etiquetas

en: Remove tags
pt_BR: Remover etiquetas

en: Tag | Tags
pt_BR[0]: Etiqueta
pt_BR[1]: Etiquetas

en: HTML color
pt_BR: Cor HTML

en: View all tags
pt_BR: Exibir todas etiquetas

en: Tag Management
pt_BR: Gerenciamento de Etiquetas
